Social Media Specialist - Fashion Team

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Na bieżąco obsługiwać będziesz aktywności social media: kategoria Moda

  • Wykreujesz content dedykowany pod social media oraz zarządzisz kalendarzami publikacji

  • Będziesz współpracować z influencerami w zakresie kategorii Moda

  • Obsłużysz budżet performance marketingowy zgodnie z założonymi celami

  • Będziesz współpracować z wewnętrznymi zespołami (m.in. Marketing, Commerce, Technologia)

  • Wykorzystasz narzędzia do analizy i monitoringu kategorii Moda w social mediach (analiza efektywności)

  • Zaraportujesz efekty pracy do szefa zespołu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Praca z topowymi i rozpoznawalnymi markami na rynku

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Pracę pełną codziennych wyzwań

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie tworzenia angażujących treści w kanałach social media dla branży e-commerce (doświadczenie w pracy w branży moda lub styl życia będzie dodatkowym atutem)

  • Znają metody analiz, monitoringu i optymalizacji działań w kanałach social media

  • Znają narzędzia do obróbki graficznej

  • Dobrze znają język angielski

  • Wykazują bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego - posiadają tzw. "lekkie pióro"

  • Posiadają doświadczenie we współpracy z influencerami (moda/styl życia)

  • Są kreatywni oraz poszukują nowych rozwiązań

  • Umieją pracować w zespole

  • Są nastawieni na działanie i wynik oraz na realizację celów biznesowych

  • Są terminowi i bardzo dobrze organizują swoją pracę

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!