Category Business Partner - Grocery Market

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za budowanie relacji z Marką w celu osiągnięcia wzrostu sprzedaży na platforme Allegro  w ramach kategorii: Animals, Groceries i Cleaning
  • Będziesz pracować nad strategią rozwoju Marki przy wykorzystaniu dostępnych kanałów sprzedaży i modeli współpracy biznesowej (komis, dropship, doradztwo w zakresie zatowarowania, 1P, SMA, konto firmowe)
  • Będziesz analizować i raportować wydajność kampanii sprzedażowych i reklamowych
  • Skoordynujesz dzialania wokół Marki realizowane przez zespoły

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 3 lata doświadczenia na pozycji odpowiedzialnej za utrzymanie relacji z klientem (sprzedaż/retail)
  • Mają bardzo dobrze rozwinięte analiyczne i myślenie oparte na danych
  • Posiadają znajomość wymagań prawnych i logistycznych związanych z modelem biznesowym tj. komis, sprzedaż własna
  • Potrafią budować relacje z Klientem na szczeblu kadry zarządzającej
  • Są nastawieni na rozwój i ciągłe uczenie się

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)