Process Manager - Grocery Market

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zdefiniujesz strategiczne obszary dla wzrostu przedsiębiorstwa oraz będziesz planować, oceniać i koordynować działania służące ich realizacji
  • Będziesz odpowiadać za projekty międzydziałowe, służące osiąganiu wzrostów strategicznych obszarów we współpracy z dyrektorami kategorii i dyrektorem ds operacji komercyjnych
  • Będziesz wspierać wertykale w realizacji strategii poprzez ulepszanie i dostarczanie nowych narzędzi podnoszących ich przychody
  • Będziesz odpowiadać za współpracę z obszarem technologii w zakresie definiowania oraz realizację strategicznych funkcjonalności dla uzyskania zakładanych wzrostów
  • Będziesz zarządzać zespołem ds wzrostów, nadzorować realizację wyników oraz wspierać i rozwijać podległych pracowników (coaching/performance management)
  • Weźmiesz odpowiedzialność za projekty międzydziałowe, służące osiąganiu wzrostów strategicznych obszarów we współpracy z dyrektorami kategorii i dyrektorem ds. operacji komercyjnych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz zarządzał grupą osób odpowiedzialnych za rozwój kategorii w największej firmie e-commerce w Polsce
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Wspieramy sprzedaż ponad miliona przedmiotów każdego dnia
  • Dla blisko 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Możliwość kreowania czegoś nowego co będzie miało wpływ na kilka milionów użytkowników Allegro
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają minumum 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż, zarządzanie procesami sprzedażowymi lub za wsparcie sprzedaży, w tym min 5 lat w zarządzaniu zespołem
  • Posiadają minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za zarzadzanie produktem, tworzenie strategii rozwoju biznesu  oraz prowadzenie projektów biznesowych
  • Potrafią zarządzać i koordynować pracą zespołów mieszanych, składających się ze specjalistów różnych zespołów i pozycji w strukturze
  • Mają praktyczną wiedzę dotyczącą analityki biznesowej, wyznaczania KPI, oraz zarządzania projektem, znają wskaźniki e-commerce oraz Google Analytics
  • Posiadają minimum 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Są nastawione na współpracę, posiadają umiejętność dostosowywania się do zmieniających się zewnętrznych uwarunkowań
  • Bardzo dobrze organizują pracę własną

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)