Sales Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Pozyskiwanie atrakcyjnych produktów do promocji w Strefie Okazji.

  • Budowanie relacji ze Sprzedającymi.

  • Wdrażanie i sprzedaż nowych produktów promocyjnych.

  • Weryfikacja ofert zgłoszonych do promocji.

  • Współpraca z innymi działami komercyjnymi.

  • Udział w globalnych akcjach sprzedażowych.

  • Informowanie Sprzedających o bieżących zmianach w Allegro.

  • Pomoc w licznych działaniach operacyjnych wewnątrz działu.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na kluczowe funkcjonalności dostępne w naszym serwisie.

  • Na co dzień będziesz realizować projekty o dużym budżecie.

  • Będziesz członkiem 10 osobowego zespołu wspólnie realizującego cele finansowe firmy.

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie.

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy.

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych.

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów.

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym.

  • Startupową kulturę pracy oraz stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym - Ty decydujesz z czego korzystasz.

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.

  • Satysfakcję ze zrealizowanych projektów.

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Z zamiłowania są łowcami okazji, umieją sprawnie szukać promocji w online i offline, mają pomysły na super promocje produktowe

  • Chcą pracować w systemie premiowym zależnym od osiągniętych wyników pracy

  • Posiadają doświadczenie w sprzedaży

  • Potrafią analizować potrzeby klienta i budować relacje

  • Są nastawieni na współpracę i realizację ambitnych celów

  • Swobodnie kontaktują się telefonicznie, mailowo oraz w sposób bezpośredni z partnerami biznesowymi

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!