Product Manager (Videoproduction) - Fashion Team

  • Warszawa, Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz realizować oraz rozwijać strategię video dla obszaru Moda

  • Weźmiesz odpowiedzialność za realizację celów video dla obszaru Moda

  • Zajmiesz się produkcją video na potrzeby zespołów contentowych (redakcja i social)

  • Będziesz współpracować z innymi obszarami Allegro

  • Przeanalizujesz efektywność produkowanej treści video

  • Zaraportujesz wyniki video dla szefa obszaru Moda

  • Będziesz poszukiwać nowych rozwiązań mających na celu udoskonalenie treści video

  • Zainicjujesz cykliczne szkolenia video dla obszaru Moda (udoskonalanie produkcji, wyniki, inspiracje)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Praca z topowymi i rozpoznawalnymi markami na rynku

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Pracę pełną codziennych wyzwań

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają minimum 3 letnie doświadczenie w produkcji materiałów online video (wydawcy, agencje reklamowe, branża e-commerce)

  • Posiadają biegłą znajomość programów edycyjnych pakietu Adobe (Premiere Pro, After Effects Photoshop)

  • Znają trendy video w mediach społecznościowych

  • Umieją samodzielnie zarządzać produkcją - od pomysłu, przez budżetowanie po produkcję i raportowanie wyników

  • Są kreatywne, otwarte na nowe rozwiązania

  • Myślą strategicznie w odniesieniu do rozwoju video online

  • Wykazują się inicjatywą w działaniu

  • Posiadają zmysł estetyczny - wyczucie koloru, kompozycji, typografii

  • Znają bieżące zagadnienia oraz trendy w moda, lifestyle lub rozrywka (dodatkowy atut)

  • Doświadczenie przy produkcji materiałów z kategorii moda, lifestyle lub rozrywka będzie dodatkowym atutem

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!