Trainer - CEX Training Team

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz prowadzić szkolenia dla obszaru Customer Experience
  • Pomożesz w identyfikacji i analizie potrzeb szkoleniowych
  • Stworzysz programy/scenariusze/materiały szkoleniowe
  • Będziesz wspierać realizację założonych planów szkoleniowych we współpracy z zespołami z obszaru Customer Experience poprzez rozwój ich wiedzy i kompetencji
  • Ocenisz efektywność realizowanych działań szkoleniowych i zarekomendujesz działania, których celem będzie jej podwyższenie
  • Wesprzesz wdrożenia narzędzi i technik wspomagających efektywne szkolenia

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań
  • Naszą wartością jest współpraca
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia i konferencje
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule :)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń z różnorodnej tematyki (wdrożeniowe i rozwojowe), w tym mile widziane w Contact Center
  • Potrafią opracować programy/scenariusze szkoleń
  • Tworzą ciekawe, nieszablonowe materiały szkoleniowe
  • Mają charyzmę, łatwo nawiązują kontakty i budują dobre relacje z innymi
  • Posiadają umiejętność pracy z różnorodnym zespołem
  • Bardzo dobrze organizują własną pracę
  • Nie boją się pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrze posługują się narzędziami Ms Office oraz G Suite
  • Mile widziana - ukończona szkoła trenerska zakończona certyfikatem
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!