Social Media CEX Expert

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Odpowiesz za to jak wygląda komunikacja marki z klientami w przestrzeni social
  • Będziesz odpowiadać za unifikację procesu kontaktu marki z klientem w przestrzeni social
  • Wypracujesz model komunikacji z klientem
  • Przeanalizujesz potrzeby partnerów i klientów wyrażane w przestrzeni social. Wyciągniesz wnioski i przekażesz je przełożonemu
  • Zadbasz o współpracę z firmami trzecimi, dostarczającymi narzędzia
  • Zaopiekujesz się przepływem informacji wewnątrz zespołu i z przełożonym

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • znają serwis Allegro
  • swobodnie poruszają się w mediach społecznościowych
  • znają język angielski
  • lubią i potrafią pracować w zespole
  • wiedzą czym jest odpowiedzialność za wizerunek marki

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • będziesz współpracować w kreowaniu wizerunku marki Allegro
  • pomożemy Ci rozwijać Twoją kreatywność i pomysłowość
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych i dla około 80% internautów
  • jesteśmy pierwszym miejscem zakupów w Internecie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Są nastawione na cel, wskaźniki ilościowe I jakościowe
  • Ich atutami jest błyskotliwość, pomysłowość, kreatywność i chęć współtworzenia ciekawego miejsca do dyskusji
  • Mają wiedzę i zainteresowanie mediami społecznościowymi i działaniami marek w sieci
  • Mile widziana: umiejętność animowania społeczności SM, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, kompetencje w zakresie dawanie feedbacku oraz delegowania adań, dobra organizacja pracy

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!