DevOps Engineer

  • Poznań, Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Rozwijał będziesz wewnętrzne aplikacje do zarządzania ekosystemem baz NoSQL (Python)
  • Będziesz automatyzował zadania infrastrukturalne (Python, Bash, Puppet)
  • Weźmiesz udział w projektowaniu dostarczanych przez nas usług
  • Rozwiniesz monitoring usług dostarczanych przez nasz zespół

Dlaczego miałbyś z nami pracować?

  • Będziesz rozwijał narzędzie obsługujące infrastrukturę baz NoSQL obsługującą ruch rzędu 500k op/s

  • Sami organizujemy sobie pracę w zespole gdzie będziesz miał wpływ na kształt dostarczanych rozwiązań

  • Na co dzień stosujemy: Code review, Continuous Integration, Domain Driven Design, Test Driven Development, Pair Programming

  • Oferujemy pracę w gronie ponad 600 świetnych inżynierów, którzy dotychczas dzielili się wiedzą na setkach technologicznych konferencji takich jak, Devoxx PL, GeeCon PL i Prague, Confitura, Mesos Con, Atmosphere, PyCon PL oraz współtworzą bloga allegro.tech

  • Posiadamy wewnętrzny ekosystem oparty na self-service i szeroko stosowanych narzędziach takich jak Marathon, Docker, Consul, Bitbucket czy Bamboo. Dzięki temu już w pierwszych dniach pracy będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w języku, architekturze oraz skali, która będzie ograniczona tylko Twoim pomysłem i wyobraźnią

  • Dajemy wolną rękę przy wyborze technologii: wybierasz technologię, która pasuje do problemu (nie trzeba zgody wszystkich świętych). Ty za nią potem odpowiadasz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

Szukamy inżynierów, którzy:

  • Mają doświadczenie w programowaniu w języku Python

  • Mile widziana znajomość: systemu Linux na poziomie administratora systemowego, MongoDB, Cassandra, narzędzie do zarządzania konfiguracją, doświadczenie z REST API

  • Fascynują się nowymi technologiami

  • Czują się odpowiedzialni za zastosowane rozwiązania i chcą mieć na nie wpływ

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!