Programmatic Sales Specialist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Biuro Reklamy Allegro to zespół doświadczonych praktyków rynku reklamy internetowej. Wspieramy firmy prowadzące działalność handlową na Allegro w efektywnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi reklamowych, od produktów budujących świadomość oferty, aż po rozwiązania oferowane w modelu efektywnościowym.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz rozwijać współpracę z klientami w zakresie sprzedaży powierzchni reklamowej w modelu programmatic oraz współpracować z zespołem odpowiedzialnym za optymalizację programmatic open market

  • Weźmiesz odpowiedzialność za rozwój biznesu opartego na partnerstwach handlowych dla wiodącej firmy e-commerce w Polsce

  • Odpowiesz za współpracę z Kluczowymi Klientami firmy - największymi domami mediowymi i agencjami

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Działamy w najszybciej rosnącym segmencie rynku reklamowego

  • Pracujemy nad innowacyjnymi produktami reklamowymi dla największych marek konsumenckich

  • Inwestujemy w rozwój zespołu i wspieramy kulturę dzielenia się wiedzą

  • Korzystamy z najnowszych i skalowalnych technologii

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Otrzymasz możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie Allegro

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają minimum rok pracy w dziale programmatic u wydawcy, praktyczne doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej

  • Dobrze znają rynek agencyjny, mają doświadczenie we współpracy z agencjami i domami mediowymi

  • Posiadają praktyczną znajomość systemów do sprzedaży reklamy w modelu programmatic (w szczególności: Google Adex, Adform)

  • Ich dodatkowym atutem będzie praktyczne doświadczenie w zakupie reklamy w modelu programmatic (agencja, dom mediowy, klient)