Customer Experience Research Support Specialist

  • Poznań, Polska
  • Część etatu

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Stworzysz listę kategorii komentarzy pozostawianych w ankietach przez Kupujących/Partnerów Biznesowych Allegro
  • Będziesz czytać komentarze Kupujących/Partnerów Biznesowych Allegro oraz przypisywać do nich kategorie
  • Zgłosisz nowe oraz najczęściej pojawiające się kategorie komentarzy
  • Skierujesz do dalszej obsługi sprawy Kupujących/Partnerów Biznesowych Allegro wymagające ponownego kontaktu
  • Wesprzesz Zespół Badań i Analiz w raportowaniu wyników ankiet oraz przygotowywaniu analiz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają co najmniej średnie wykształcenie
  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności logicznego myślenia i analizy tekstu
  • Potrafią komunikować się w sposób jasny i rzeczowy
  • Wyróżniają się zaangażowaniem w realizowane zadania oraz rzetelnością w ich wykonywaniu.
  • Terminowo wykonują powierzone zadania
  • Dobrze znają Excel, Power Point oraz narzędzia Google (Gmail, Google Sheets, Google Docs)
  • Są gotowe do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu