Traffic Specialist

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz czynny udział w największych projektach reklamowych Grupy Allegro
  • Wesprzesz od strony technicznej zespoły Biura Reklamy zajmujące się obszarami sprzedaży bezpośredniej, programmatic, projektów specjalnych oraz zespół marketingu
  • Kontrolować będziesz jakość przeprowadzanych kampanii reklamowych
  • Rozwiniesz narzędzia wspomagające emisję formatów reklamowych oraz raportowanie ich skuteczności
  • Zarządzać będziesz jedną z największych powierzchni reklamowych w Polsce
  • Doradzisz zespołowi handlowemu w celu zmaksymalizowania wykorzystania powierzchni oraz skuteczności prowadzonych kampanii
  • Stworzysz oraz wdrożysz nowe formaty reklamowe w środowiskach Desktop, mWeb oraz APP

Dlaczego miałbyś z nami pracować?

  • Dział reklamy to blisko 35 osób, które na co dzień aktywnie budują coraz wyższą pozycję Grupy Allegro na rynku reklamy digitalowej.Budujemy unikatowe w skali kraju rozwiązania reklamowe
  • Realizujemy rocznie blisko 100 różnych projektów reklamowych
  • Operujemy szerokim portfolio produktów reklamowych
  • Współpracujemy z największymi reklamodawcami w Polsce
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 2,5 milionów unikalnych użytkowników dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Wspieramy sprzedaż ponad 850 tysięcy przedmiotów każdego dnia
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Dla naszych Klientów oferujemy niezbędne narzędzia do sprzedaży w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Możliwość kreowania czegoś nowego co będzie miało wpływ na kilka milionów użytkowników Allegro
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w pracy z kampaniami internetowymi lub w podobnym obszarze
  • Bardzo dobrze znają branżę reklamy internetowej, technologii serwowania reklam, metryk do pomiaru skuteczności reklamy oraz strategii optymalizacji kampanii
  • Znają systemy klasy CRM jak np. Saleforce
  • Świetnie znają systemy adserwerowe takie jak AdOcean, Smart, AdTech, DoubleClick
  • Znakomicie orientują się w obszarze optymalizacji kampanii w systemach programmatic
  • Posiadają znajomość takich technologii jak HTML, CSS, JavaScript, HTML5 i innych związanych z tworzeniem kreacji reklamowych typu rich media
  • Posiadają podstawowa znajomość technologii do tworzenia stron internetowych wykorzystywanych przez kody reklamowe (HTML, JavaScript, CSS itp.) lub chęć i gotowość do poznania ich
  • Bardzo dobrze znają produkty z rodziny MS Office (Excel, Word i PowerPoint)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!