SAP SD/MM Functional Consultant

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Twoim zdaniem będzie zapewnienie wsparcia w obszarze SAP SD/MM oraz codzienne utrzymanie systemu

  • Odpowiesz za bieżącą obsługę zleceń użytkowników od strony procesów firmy według obowiązującego w Allegro SLA

  • Będziesz rozwijał system pod kątem wdrażania planowanych zmian, oraz weźmiesz udział w nowych inicjatywach wdrożeniowych w pełnym ich cyklu (zbieranie wymagań, implementacja, dokumentowanie rozwiązań i szkolenie użytkowników)

  • Twoja praca będzie opierała się na metodyce zarządzania usług IT - ITIL

  • Udokumentujesz procesy dotyczące zmian w obszarze SD/MM

  • Zarządzisz comiesięcznymi planowanymi wdrożeniami zmian oraz raportowaniem

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • IT Business Services to zespół blisko 80 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji

  • Rocznie realizujemy 200 ambitnych projektów IT wspierających biznes Allegro

  • Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy blisko 2 tysiące pracowników

  • W ramach usług wsparcia IT obsługujemy miesięcznie 5 tysięcy zgłoszeń supportowych

  • Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym: G. Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori), FlexiReconciliation, Cisco, WMVare, Alfresco, Zoom.

  • Rozwijamy jedną z większych w Polsce flot urządzeń Apple

  • Zarządzamy niezależnym Data Center. Utrzymujemy w ruchu setki serwerów, urządzeń sieciowych oraz innego hardware’u zapewniając ciągły monitoring urządzeń

  • Zapewniamy infrastrukturę techniczną dla magazynów Allegro Retail wysyłających tysiące paczek miesięcznie

  • Rocznie ponad 100 inżynierów Allegro - w rolach uczestników i prelegentów - wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA). Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy

  • Preferujemy lekkie i dopasowane do potrzeb metody zarządzania. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i siłę napędową naszego rozwoju

  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o IT, opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Pracowali na stanowisku konsultanta funkcjonalnego SAP SD/MM lub mają doświadczenie w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych innych systemów

  • Posiadają wiedzę w zakresie procesów logistycznych (SD/MM) oraz integracji systemów klasy ERP

  • Ich doświadczenie w zakresie wdrożeń modułów to minimum 5 lat

  • Mieli już okazję pracować przy utrzymaniu systemów oraz zarządzaniu zmianą (mile widziana znajomość ITIL)

  • Dobrze czują się w tematach migracji danych

  • Mają doświadczenie w standardowych zadaniach projektowych: analiza przedwdrożeniowa, dokumentacja, testy, wdrożenie, szkolenia użytkowników

  • Są osobami komunikatywnymi, współpracowali już z klientem wewnętrznym oraz dostawcami

  • Swobodnie posługują się językiem angielskim (wymagana znajomość pod kątem tłumaczenia dokumentacji)

  • Są zdeterminowani, by uczyć się nowych rzeczy

  • Są skrupulatni, nie mają problemu w pracy pod presją czasu

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!