Internal Auditor

  • Poznań, Warszawa, Greater Poland Voivodeship
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za wykonywanie audytów we wszystkich obszarach działalności Allegro

  • Do Twoich zadań należeć będzie dokumentacja przeprowadzonych procedur audytowych, identyfikacja odstępstw od wewnętrznych i zewnętrznych regulacji oraz proponowanie działań naprawczych

  • Wesprzesz zespół Audytu Wewnętrznego w zakresie oceny ryzyka, oceny jakości kontroli wewnętrznych w audytowanych obszarach i weryfikacji efektywności procesów biznesowych

  • Będziesz na bieżąco współpracować z zespołem Zarządzania Ryzykiem

  • Weźmiesz udział w tworzeniu rocznego planu audytu i planowaniu poszczególnych kontroli w ciągu roku

  • Weźmiesz udział w projektach doradczych, wspierając kierownictwo Allegro w ciągłym dążeniu do poprawy jakości zarządzania ryzykiem i ładu korporacyjnego

  • Będziesz odpowiadać za nadzór nad wdrażaniem zaleceń pokontrolnych i bieżącą współpracę z pracownikami odpowiedzialnymi za dany obszar działalności

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dajemy Ci możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań

  • Będziesz mieć realny wpływ na sposób funkcjonowania Allegro

  • Gwarantujemy szeroki rozwój merytoryczny (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a w bezpośredniej pracy mamy do czynienia z ekspertami w swojej dziedzinie)

  • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori)

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas

 Szukamy ekspertów, którzy:

  • Mają doświadczenie w analizie danych / kontroli wewnętrznej / audycie wewnętrznym lub zewnętrznym (min. 1-2 lata)

  • Biegle znają MS Excela

  • Posiadają doskonałe umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych wolumenach danych

  • Umiejętnie wdrażają nowe rozwiązania oraz egzekwują wypracowane przez siebie standardy

  • Znają język angielski na poziomie zapewniającym efektywną komunikację biznesową w dziedzinie finansów i analizy danych

  • Cechują się skrupulatnością i nastawieniem na detal

  • Wyróżniają ich umiejętności wnioskowania i budowania rekomendacji

  • Doskonale organizują sobie własną  pracę

  • Są chętni do sporadycznych podróży służbowych do oddziałów Allegro w Polsce

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!