Business Development Partner - Classifieds Market

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (dealerzy, autokomisy)
  • Odpowiesz za zwiększanie ilości aktywnych ogłoszeń w serwisie
  • Będziesz analizować i monitorować rynek oraz aktywność klientów strategicznych
  • Będziesz nadzorować proces skutecznego wdrożenia partnerów na platformę
  • Będziesz odpowiadać za sprzedaż rozwiązań reklamowych online

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Każdego miesiąca z Allegro korzysta ponad 15 milionów klientów
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Wspieramy sprzedaż ponad miliona przedmiotów każdego dnia
  • Dla blisko 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Możliwość kreowania czegoś nowego co będzie miało wpływ na kilka milionów Allegro
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i pozyskiwaniem nowych klientów
  • Doskonale znają serwis Allegro i dostępne narzędzia promocyjne i sprzedażowe
  • Negocjacje nie mają przed nimi tajemnic
  • Potrafią analizować potrzeby klienta i budować relacje z klientem na szczeblu kadry zarządzającej
  • Znają rynek i głównych graczy z kategorii w ramach kategorii ogłoszeniowej
  • Są nastawieni na współpracę i realizację celów
  • Potrafią zaangażować innych do projektów
  • Świetnie organizują swoją pracę

Nie czekaj i zgłoś się już dziś :)