Customer Experience Research Analyst

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?:

  • Opracujesz wyniki badań satysfakcji Kupujących i Sprzedających na Allegro i odpowiesz za ich cykliczną komunikację do organizacji

  • Przygotujesz raporty o Kupujących i Sprzedających na Allegro, oparte na analizie wyników badań satysfakcji i danych operacyjnych

  • Zbudujesz rekomendacje zmian w obsłudze i procesach, poparte wnioskami z wykonanych analiz

  • Stworzysz prognozy zachowań Kupujących i Sprzedających na Allegro

  • Zajmiesz się rozwojem badań satysfakcji i wspomożesz zespół w ich realizacji

  • Będziesz współpracować z pozostałymi pracownikami Zespołu w celu realizacji strategii obszaru CEX.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?:

  • Jesteśmy zespołem 360 specjalistów i dbamy o to, aby każda z 600 tysięcy codziennych transakcji była pozytywnym doświadczeniem zarówno dla Kupujących, jak i Sprzedających

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci, dlatego Allegro i nasz zespół to możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w badaniu satysfakcji z zakupów większości internautów w Polsce

  • Codziennie sprawdzamy jakość obsługi ponad 8 tysięcy kontaktów od Klientów

  • Chcemy zbudować najlepszy dział obsługi klienta w Polsce do 2020 roku i Twoja praca będzie bardzo istotna w mierzeniu tego celu

  • Zapewniamy dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi takich jak PowerPoint, Excel, SPSS i SQL, a także wykorzystujemy narzędzia badawcze zakupione od firm zewnętrznych, czy stworzone specjalnie na nasze potrzeby przez wewnętrzny zespół IT

  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas, możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz.

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają wyższe wykształcenie (socjologia, matematyka, statystyka i pokrewne)

  • Mają min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (analityka/osoby raportującej)

  • Umieją opracowywać dane statystyczne, wyciągają z nich wnioski i potrafią przekazać je innym

  • Komunikują się w sposób jasny i rzeczowy oraz potrafią pracować zespołowo

  • Mają wysoko rozwinięte umiejętności prezentacji i wizualizacji danych

  • Bardzo dobrze znają Excel, Power Point (SQL i SPSS mile widziane)

  • Bardzo dobrze znają język angielski

  • Wiedzą jak prowadzić badania z zakresu satysfakcji klienta (mile widziane).

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!