Team Leader - iOS

  • Warszawa, Masovian Voivodeship, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz miał/a istotny wpływ na rozwój techniczny i biznesowy największego polskiego e-commerce, jako prawdziwy partner dla biznesu

  • Masz okazję pokierować pracą swojego zespołu tak, żeby stał się ważną częścią allegro

  • Oferujemy dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy, a takżę autonomię technologiczną: wybierasz technologię która pasuje do problemu (nie trzeba zgody “góry”); Ty za nią potem odpowiadasz

  • Tworzymy aplikacje mobilne w Objective-C i Swift

  • Korzystamy między innymi z CocoaPods, KIF, EarlGrey, FBSnapshotTestCase

  • Rozwijamy dwie aplikacje mobilne z których dziennie korzysta 100k+ użytkowników, a miesięcznie wielokrotnie więcej

  • 3 zespoły, 20+ inżynierów, testerów, UX designerów, badaczy pracuje nad aplikacjami iOS,

  • Robimy Code review, Continuous Integration, Pair Programming

  • Pracujemy zwinnie stosując metodykę jaka najbardziej odpowiada zespołowi (najczęściej Scrum),

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zwinną kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro (obok stacji metra Rondo ONZ) i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystaszw

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach opłacane przez nas

  • Budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy

  • Macbook Pro (2016) 13’’ lub 15”, i7, 16GB RAM, SSD, dwa zewnętrzne monitory plus wszystkie gadżety które potrzebujesz

  • Co roku nasi inżynierowie wyjeżdżają na największą konferencję iOS - WWDC, oraz  wiele innych m.in. UIKonf, Try!Swift, AppDevConf, iOSCon

Szukamy leaderów, którzy:

  • Mają doświadczenie w prowadzeniu zespołów pracujących z wykorzystaniem metodyk “zwinnych”

  • Potrafią i chcą dbać o rozwój członków swojego zespołu

  • Posiadają bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umieją blisko współpracować z biznesem, potrafią pogodzić kwestie techniczne i biznesowe

  • Umieją przedstawić konieczne prace techniczne w kontekście ryzyk biznesowych

  • Są doświadczonymi ekspertami w rozwoju oprogramowania i architektury systemów

  • Potrafią wejść w rolę mentora dzielącego się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi

  • Oczekują pracy, która ma głębszy sens (nie tylko “management zlecił”), i chcą cieszyć się z jej rezultatów

  • Chcą być dumni z kodu, który tworzą. Chętnie przyjmują uwagi i dzielą się wiedzą w trakcie code reviews

  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników

  • Chcą się ciągle rozwijać i aktualizować swoją wiedzę

  • Programują w Objective-C i Swift

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia