Specjalista ds. rozwoju i szkoleń

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca

  • Zajmiesz się samodzielnym planowaniem i organizowaniem szkoleń
  • Weźmiesz odpowiedzialność za poszukiwanie ciekawych i inspirujących działań szkoleniowo - rozwojowych na rynku polskim i zagranicznym
  • Zbudujesz relacje z ludźmi z różnych obszarów firmy, aby lepiej rozumieć ich potrzeby rozwojowy i móc proponować adekwatne rozwiązania
  • Zapewnisz wsparcie nowych pracownikom poprzez prowadzenie dla nich szkolenia onboardingowego
  • Zadbasz o pomiar efektywności prowadzonych działań
  • Będziesz tworzyć analizy, raporty i statystyki dotyczące szkoleń oraz innych działań rozwojowych
  • Zadbasz o usprawnienie narzędzia używanego do szkoleń i rozwoju w naszej firmie
  • Będziesz mógł spróbować swoich sił w roli trenera lub/i facylitatora
  • Będziesz wspierać zespół przy innych projektach takich jak onboarding, program stażowy, badanie zaangażowania pracowników itp.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W zespole Learning & Development zajmujemy się nie tylko szkoleniami i projektami rozwojowymi, ale także koordynacją programu stażowego Summer e-Xperience, corocznym badaniem zaangażowania oraz procesem wdrażania nowych pracowników w organizacji
  • W ramach stworzonej przez nas platformy szkoleniowej MindUp w ciągu roku przeszkoliliśmy ponad 2500 uczestników
  • Mamy ponad 70 najwyższej klasy trenerów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Naszym pracownikom stwarzamy możliwość rozwijania się w roli trenerów i mentorów
  • Mamy wpływ na wybór dostawców usług szkoleniowych i rozwojowych oraz testowanie nowatorskich rozwiązań dostępnych na rynku
  • Znajdziesz się w środowisku zaangażowanych i nieprzeciętnych ludzi - 90% naszych pracowników poleciłoby Allegro jako świetne miejsce pracy!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju
  • Chcą zdobywać wiedzę w obszarze szkoleń i rozwoju (planowanie, organizacja, badanie potrzeb, ocena efektywności szkoleń)
  • Bardzo dobrze znają język angielski
  • Posiadają bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Mają zdolności analityczne
  • Dobrze czują się w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
  • Szybko się uczą i chcą się rozwijać
  • Łatwo przyswajają wiedzę o nowych systemach i narzędziach informatycznych
  • A jak mają doświadczenie w pracy w tym obszarze to jeszcze lepiej!

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!