Channels Development Product Manager

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?:

  • Zajmiesz się implementacją i nadzorem nad rozwiązaniami z zakresu sztucznej inteligencji (chatbot, semantyczna wyszukiwarka, rozwiązania wspierając e-commerce i podnoszenie GMV)
  • Odpowiesz za stworzenie, nadzorowanie i ewaluację przestrzeni community dla Klientów
  • Będziesz wypracowywać i realizować rozwiązania z zakresu komunikacji z merchantami, zaczynając od budowania strategii komunikacji, przez dobór narzędzi i realizację
  • Będziesz na bieżąco analizować potrzeby i sugestie Klienta oraz Partnera z zakresu komunikacji w kanałach społecznościowych. Zaproponujesz zmiany i pomożesz je zaprojektować.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem 360 specjalistów i dbamy o to, aby każda z 600 tysięcy codziennych transakcji była pozytywnym doświadczeniem zarówno dla Kupujących, jak i Sprzedających
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci, dlatego Allegro i nasz zespół to możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w badaniu satysfakcji z zakupów większości internautów w Polsce
  • Chcemy zbudować najlepszy dział obsługi klienta w Polsce do 2020 roku i Twoja praca będzie bardzo istotna w realizacji tego celu
  • Będziesz miał okazje wdrażać nowoczesne technologie związane ze sztuczną inteligencją w obszarze Customer Experience
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas, możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Przyjazną i życzliwą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz.

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Umieją prowadzić rozbudowane projekty technologiczne
  • Potrafią zbudować zespół, wyznaczać cele i ewaluować prowadzone projekty
  • Znają trendy i nowinki z zakresu komunikacji social media/digital/customer experience
  • Posiadają wiedzę na temat motywacji i zachowań konsumenckich
  • Dobrze znają rynek retail
  • Umieją tworzyć harmonogramy i budżetować projekty
  • Bez problemu planują oraz organizują pracę swoją i innych.

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!