Communication Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz informować organizację o zmianach, które dział Technologii wprowadził w serwisie.
  • Wraz z product managerem i zespołem developerskim będziesz przygotowywać opis zmiany, w którym poinformujesz co się zmieniło, jak działa, jakie są kluczowe wskaźniki sukcesu zmiany i powody, dla których ją wprowadziliśmy.
  • Weźmiesz udział w codziennym życiu zespołu developerskiego, by jak najlepiej zrozumieć wprowadzaną zmianę.
  • Zmiany będziesz zbierać i strukturyzować w ramach wewnętrznego serwisu informacyjnego i prezentacji dla różnych odbiorców w firmie.
  • Wesprzesz i skoordynujesz komunikację zewnętrzną, współpracując z obszarami Customer Experience, Commerce i PR.
  • Poprowadzisz  prezentacje i szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w trakcie których omówisz wprowadzane zmiany.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu, który kompletuje wiedzę o nowościach, które pojawiają się w każdym zakątku serwisu.
  • Dowiesz się, jak pracuje dział Technologii i w jakim sposób projektujemy, testujemy, wdrażamy i rozwijamy funkcjonalności naszego serwisu.
  • Poznasz wiele różnych metod przekazywania i zestawiania wiedzy i informacji.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Dostęp do bezpłatnych szkoleń i zajęć z języka angielskiego.

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Potrafią zrozumiale opisać jak funkcjonuje serwis e-commerce.
  • Są biegli w strukturyzowaniu i przekazywaniu wiedzy.
  • Wiedzą jak i w jakim ujęciu pokazać dane.
  • Potrafią świetnie organizować swoją pracę.
  • Wiedzą jak budować dobre relacje, które skutkują trwałą i dobrą współpracą.
  • Umieją współpracować z wieloma zespołami i łączą przy tym potrzeby wszystkich interesariuszy.
  • Dobrze znają język angielski.
  • Potrafią przygotować olśniewające prezentacje.