E-mail Marketing Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Przygotujesz oraz zrealizujesz kampanie programmatic/RTB i marketing automation (push, email)
  • Będziesz modyfikować i przygotowywać kreacje oraz współpracować z partnerem zewnętrznym
  • Zarządzisz przebiegiem kampanii, skontrolujesz budżet a także będziesz odpowiadać za monitoringowanie i optymalizowanie kampani pod kątem zdefiniowanych KPI
  • Przeanalizujesz dane i przeprowadzisz testy jakościowe
  • Raportować i automatyzować będziesz wyniki kampanii, czyli odpowiesz za przygotowanie procesu
  • Będziesz kodować w html i css

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dział marketingu to prawie 100 specjalistów, którzy codziennie starają się przyciągnąć do Allegro jak największą liczbę użytkowników i sprawić, by wracali do nas z uśmiechem.
  • Będziesz mieć możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie Allegro oraz dostęp do potężnych zbiorów danych!
  • Stosujemy narzędzia takie jak: Doubleclick Campaign Manager, Adobe Campaign, Hadoop, Tableau, Kibana
  • Współpracujemy bezpośrednio z działami IT, Category Group Managerami, Analitykami
  • Dzielimy się naszą wiedzą na konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
    Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • posiadają podstawowe doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych on-line: RTB, SEM, Performance Marketing,
  • znają takie narzędzia jak: Google: DoubleClick, Adform
  • wiedzą czym jest programmatic buying i SSP/DSP
  • potrafią analizować dane liczbowe, dobrze znają MS Excel (mile widziane VBA) oraz html/xml,
  • mieli do czynienia z SQL i HSQL,
  • bardzo dobrze posługują się językiem angielskim