Network Administrator

  • Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zapewnisz wsparcie i zarządzisz siecią (opartą głównie o urządzenia Cisco) w biurach Allegro

  • Zadbasz o jakość i wydajność połączeń sieciowych LAN i WLAN dla pracowników Allegro

  • Wykonasz troubleshooting i pracę nad zgłoszeniami dotyczącymi zmian w konfiguracji sieci

  • Weźmiesz udział w  projektach wymiany i ulepszenia projektów sieciowych

  • Wdrożysz rozwiązania sieciowe w nowych biurach Allegro

  • Współpracować będziesz z innymi działami w dostarczaniu usług IT dla pracowników Allegro

 Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • IT Business Services to zespół blisko 80 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji

  • Rocznie realizujemy około 200 projektów IT wspierających biznes Allegro

  • Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy blisko 2 tysiące pracowników

  • Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym: Salesforce CRM, Genesys CX Platform, Google Suite, Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP, Cognos, Cisco, VMware, ServiceNow, Zoom,

  • Rozwijamy jedną z większych w Polsce flot urządzeń Apple

  • Zarządzamy niezależnym Data Center. Utrzymujemy w ruchu setki serwerów,  urządzeń sieciowych oraz innego hardware’u zapewniając ciągły monitoring urządzeń

  • Zapewniamy infrastrukturę techniczną dla magazynu Allegro wysyłającego tysiące paczek miesięcznie

  • W ramach usług wsparcia IT obsługujemy miesięcznie 5 tysięcy zgłoszeń supportowych

  • Rocznie ponad 100 inżynierów Allegro - w rolach uczestników i prelegentów - wyjeżdża na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA). Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy

  • Preferujemy lekkie i dopasowane do potrzeb metody zarządzania. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i siłę napędową naszego rozwoju

  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o IT, opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie w administracji sieciami WLAN,LAN i WAN w średnich lub dużych firmach

  • Bardzo dobrze znają i rozumieją protokoły routingowe jak BGP, EIGRP, OSPF

  • Mają duże doświadczenie w administracji sieciami WLAN opartymi o rozwiązania Cisco i protokoły 802.1ac oraz 802.1x

  • Pracowali z urządzeniami sieciowymi Cisco jak routery, switche, AP, firewalle

  • Posiadają certyfikat lub wiedzę co najmniej na poziomie CCNP

  • Skutecznie komunikują się z różnymi szczeblami uczestników danych projektów (osoby techniczne i nietechniczne, liderzy, kadra zarządzająca). Potrafią dostosowywać komunikat do różnego typu odbiorców

  • Bardzo dobrze znają język angielski (na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz swobodnego porozumiewania się biznesowego)

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w technologiach DMVPN, Anyconnect VPN oraz IPSec

  • Znajomość rozwiązań sieciowych innych producentów np. Juniper

  • Znajomość systemów Cisco security np. ISE, Firepower

  • Wiedza z zakresu administracji systemami Linux/Unix/Windows Server

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów

 Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!