Leader CEX - Customer Service Team

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz zarządzać zespołem tak aby efekty waszej pracy wywoływały uśmiech Klienta i będziesz tworzyć i wspierać przyjazną i profesjonalną atmosferę obsługi Klienta
  • Jako ambasador Klientów będziesz dbać o to, aby ich potrzeby były realizowane w procesach i projektach, za które odpowiadasz
  • Zadbasz o dobrą  atmosferę współpracy w swoim zespole i w zespole Allegro
  • Zarządzisz podległym zespołem, będziesz nadzorować realizację pracy oraz będziesz wspierać i rozwijać pracowników (feedback, coaching, performance management)
  • Będziesz kaskadować na zespół cele biznesowe, monitorować i rozliczać ich realizację zgodnie ze strategią CEX
  • Zadbasz o proces zarządzania kontem klienta, tak aby był przyjazny dla Klienta i efektywny dla firmy
  • Będziesz współpracować z Managerami oraz Liderami w celu realizacji strategii obszaru CEX i wskaźników finansowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań
  • Realizujemy ciekawe projekty i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne
  • Dajemy szerokie możliwości rozwoju zarówno poprzez ambitne i inspirujące zadania jak również poprzez szkolenia i konferencje w Polsce i na całym świecie
  • Każdy może też skorzystać z lekcji języka angielskiego, które są prowadzone w naszym biurze przez profesjonalnych lektorów
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Przyjazną i życzliwą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługi Klienta
  • Mają wiedzę w zakresie regulacji prawnych związanych z przetwarzaniem danych osobowych i stosowały ją w obsłudze klienta
  • Doskonale znają platformę Allegro i mają doświadczenia w kupowaniu przez internet
  • Mają doświadczenie w zarządzaniu procesami
  • Patrzą procesowo na organizację i szukają nowych, lepszych rozwiązań, aby spełnić potrzeby klientów
  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem omnichannel
  • Posiadają zdolności analityczne (praca z danymi) i organizacyjne (w tym umiejętność organizacji pracy własnej)
  • Mają inicjatywę i proaktywne podejście do zlecanych zadań, samodzielnie realizują powierzone im obowiązki
  • Mają wysokie kompetencje interpersonalne
  • Nastawione są na współpracę, potrafią angażować innych
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się warunków i są otwarte na zmiany
  • Zarażają innych pozytywnością
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!