Junior Product Marketing Specialist - Allegro Ads

  • Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Biuro Reklamy Allegro to zespół doświadczonych praktyków rynku reklamy internetowej. Wspieramy firmy prowadzące działalność handlową na Allegro w efektywnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi reklamowych, od produktów budujących świadomość oferty, aż po rozwiązania oferowane w modelu efektywnościowym.

Szukasz ambitnych wyzwań - Twórz z nami innowacyjną platformę reklamową Allegro Ads https://ads.allegro.pl/

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz kreować i realizować strategię marketingową dla Allegro Ads

  • Zajmiesz się budowaniem świadomości usługi wśród klientów

  • Będziesz analizować i weryfikować efektywność prowadzonych działań

  • Stworzysz narzędzia i materiały edukacyjne - nasi klienci są chętni do zdobywania wiedzy o Allegro Ads, a my jesteśmy chętni, aby się nią dzielić

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyskasz realny wpływ na rynek reklamy PPC w Polsce w najszybciej rosnącym segmencie rynku

  • Będziesz współtworzyć produkt, z którego na co dzień korzystają tysiące Sprzedających na Allegro

  • Będziesz pracować przy innowacyjnych rozwiązaniach reklamowych opartych na najnowszych i skalowalnych technologiach, które oferowane są największym polskim oraz globalnym markom

  • Masz szansę stać się częścią zespołu budującego marketplace, który dla około 80% internautów jest pierwszym wyborem zakupów w sieci, a miesięcznie ma 17,5 mln realnych użytkowników

Szukamy osób, które:

  • Interesują się rynkiem reklamy online

  • Pracowały z reklamą PPC (Allegro Ads, Facebook Ads, Google Ads) lub chcą się tego nauczyć

  • Mają doświadczenie w marketingu, szczególnie mile widziane doświadczenie w marketingu produktowym w obszarach e-commerce lub adtech

  • Mają lekkie pióro, nie mają trudności w tworzeniu tekstów edukacyjnych i reklamowych

  • Nie boją się liczb i potrafią wnioskować na ich podstawie

  • Są kreatywne i samodzielne oraz chętnie wychodzą z inicjatywą

  • Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu materiałów promocyjnych i edukacyjnych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!