Executive Assistant

  • Warszawa, Masovian Voivodeship, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Twoim zadaniem będzie codzienne wsparcie sekretarskie i administracyjne Prezesa Zarządu Allegro, w skład czego wchodzi:

  • Wspieranie Prezesa Spółki w codziennych zadaniach

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań

    • rezerwacja czasu na poszczególne działania

    • w ścisłej współpracy z Technical Advisor ustalanie priorytetów w przypadku konfliktów, które mogłyby zakłócić terminowe wykonanie zobowiązań

  • Przygotowywanie prezentacji

  • Aranżowanie, koordynowanie i obsługa logistyki spotkań biznesowych

  • Rozliczanie faktur, delegacji i podróży służbowych

  • Nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz informacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz na co dzień współpracować z zespołem doświadczonych menedżerów wyższego szczebla

  • Powierzone zadania dadzą Ci szansę na wykorzystanie wielu kompetencji i realizację Twojego potencjału zawodowego

  • Będziesz w centrum najważniejszych wydarzeń i decyzji biznesowych oraz zapewnisz wsparcie przy strategicznych projektach największej spółki e-commerce w Polsce

  • Damy Ci dużą samodzielność, decyzyjność oraz swobodę działania

  • Dołączysz do doświadczonego zespołu wspierającego Executive Team, który zadba o Twój komfort pracy i wdrożenia do organizacji

  • Każdego dnia będziesz mieć możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwiązywania różnorodnych problemów oraz wdrażania własnych pomysłów

 Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie

  • Liczne imprezy integracyjne oraz eventy firmowe

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają min 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmach międzynarodowych

  • Potrafią koordynować wiele zadań naraz, nadając im odpowiednie priorytety

  • Umieją strukturyzować informacje i przedstawiać w spójnej wizualnie formie

  • Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i dyskrecją

  • Cechuje ich: proaktywne podejście do zadań, asertywność, opanowanie, dokładność, elastyczność, rzetelność, samodzielność

  • Biegle znają język angielski na poziomie biznesowym (zarówno w mowie jak i w piśmie)

  • Bardzo sprawnie posługują się aplikacjami Google Suite i MS Office oraz narzędziami i systemami biurowymi

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!