Junior Customer Services Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać na pytania, weryfikować zgłoszenia i analizować potrzeby Klienta

  • Weźmiesz udział w tworzeniu pozytywnej relacji z Klientem

  • Wesprzesz Klienta na różnych etapach korzystania z serwisu Allegro

  • Aktywnie weźmiesz udział w tworzeniu procedur usprawniających pracę
    oraz kontakt z Klientem

  • Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Wspieramy Klienta na każdym etapie jego podróży (Customer journey)

  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów, ale również analizujemy
    ich potrzeby i sugestie

  • Współpracując z działem IT angażujemy się w tworzenie funkcjonalności
    dla naszych Klientów

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich
    i dużych polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym –
    Ty decydujesz, z czego korzystasz

  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenia w mailowej, telefonicznej i czatowej obsłudze Klienta

  • Będą pracowały w systemie równoważnym (również godziny nocne)

  • Doskonale znają język polski w mowie i piśmie

  • Bardzo dobrze znają platformę Allegro

  • Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie

  • Posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt
    z Klientem

  • Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!