Product Manager - Performance Marketing

  • Poznań, Warszawa, Kraków
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz tworzyć/ła strategię rozwoju dla obszaru Performance Marketing, którego istotą jest promowanie Allegro w zewnętrznych portalach oraz wyszukiwarkach
  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności oraz rozwoju istniejących
  • Współpracując z zespołami Scrumowymi będziesz nadzorował/a budowę produktów, które są wykorzystywane przez naszych analityków do optymalizowania ofert Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Mamy dobrze wypracowanego Scruma, w którym Product Manager pełni główną i centralną rolę
  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Dużą autonomię działania oraz zespół i całą organizację Allegro pracującą agile'owo
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Budżet szkoleniowy, dzięki któremu będziesz mieć okazję brać udział w prestiżowych konferencjach i szkoleniach

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce albo innym, istotnym dla produktów tej klasy
  • Są kreatywni w budowaniu wizji dla produktów i metodyczni w ich realizacji
  • Umieją budować roadmapy i je umiejętnie priorytetyzują
  • W swoim działaniu potrafią przełożyć wymagania biznesowe na język techniczny zespołów programistów, z którymi współpracują
  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników
  • Rozumieją skalę Allegro
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!