Partner Quality Monitoring Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za podnoszenie jakości ofert Sprzedających (Partnerów) i zwiększenie zadowolenia Klientów z zawartych na Allegro transakcji

  • Zajmiesz się kwestiami naruszeń Regulaminu Allegro i obowiązującego prawa

  • Będziesz odpowiedzialny za zgodność z zasadami komunikacji między Klientami i Partnerami

  • Będziesz ściśle współpracować z zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo transakcji na Allegro

  • Będziesz kontaktować się zarówno z Klientami jak i Partnerami

    Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy częścią zespołu 360 specjalistów i dbamy o to, aby każda z ponad 90 milionów ofert dostępnych na Allegro, była zgodna z naszym regulaminem oraz standardami, tak aby proces zakupowy był przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem dla wszystkich Klientów

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań

  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce jak i na całym świecie

  • Każdy może też skorzystać z lekcji języka angielskiego, które są prowadzone w naszym biurze przez profesjonalnych lektorów

  • Chcemy zbudować najlepszy dział obsługi klienta w Polsce do 2020 roku i Twoja praca będzie bardzo istotna w realizacji tego celu

  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule

  • Będziesz widział/a realny wpływ swojej pracy na bezpieczeństwo transakcji na Allegro

            Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Kompleksowe szkolenia

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

  • Możliwość nauki języka angielskiego

    Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Dobrze radzą sobie z analizą tekstu oraz danych i potrafią szybko podejmować decyzje

  • Rozumieją wagę jakości i bezpieczeństwa ofert sprzedaży i dbają o najmniejsze detale

  • Sprawnie posługują się Excel’em

  • Są dokładne, odpowiedzialne, zaangażowane i skrupulatne

  • Potrafią pracować w skupieniu i pod presją czasu

  • Znają język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Znają podstawowe przepisy prawa konsumenckiego (mile widziane)

    Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!