CEX Offer Quality Leader

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz zarządzać zespołem odpowiedzialnym za zapewnienie najwyższej jakości poziomu ofert publikowanych przez Partnerów

  • Twoim zadaniem będzie budowanie wizerunku Allegro jako bezpiecznego miejsca do zawierania transakcji

  • Zadbasz o zgodność korespondencji prowadzonej pomiędzy Klientami i Partnerami z regulaminem Allegro i obowiązującym prawem

  • Będziesz odpowiedzialnym za monitorowanie naruszeń w treści ofert, ich rzetelną weryfikację i stosowanie adekwatnych sankcji przewidzianych w regulaminie

  • Wesprzesz proces wdrażania nowych rozwiązań funkcjonalnych dotyczących oferty

  • Będziesz nadzorować realizację obowiązków oraz wspierać i rozwijać pracowników (feedback, coaching, performance management), zadbasz o dobrą atmosferę współpracy w zespole

  • Będziesz współpracować z innymi pracownikami i działami Allegro w celu realizacji strategii obszaru CEX

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Opiekujemy się kluczowym obszarem dla całego Allegro

  • Jesteśmy częścią zespołu 360 specjalistów i dbamy o to, aby każda z ponad 90 milionów ofert dostępnych na Allegro, była zgodna z naszym regulaminem oraz standardami, tak aby proces zakupowy był przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem dla wszystkich Klientów serwisu

  • Chcemy zbudować najlepszy dział obsługi klienta w Polsce do 2020 roku i Twoja praca będzie bardzo istotna w realizacji tego celu

  • Jesteśmy kreatywni, zaangażowani i odpowiedzialni. Ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań i sami się rozwijamy

  • Realizujemy ciekawe projekty i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne

  • Dajemy szerokie możliwości rozwoju zarówno poprzez ambitne i inspirujące zadania, jak również poprzez szkolenia, kursy, konferencje

  • Zapewniamy dostęp  do wszystkich potrzebnych narzędzi takich jak PowerPoint, Excel, SPSS i SQL, a także wykorzystujemy narzędzia badawcze zakupione od firm zewnętrznych, czy stworzone specjalnie na nasze potrzeby przez wewnętrzny zespół IT

Ze swojej strony oferujemy:

  • Przyjazną i życzliwą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Zaangażowanie, otwartość, wsparcie, olbrzymie doświadczenie zespołu

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

  • Pracę z jedną z największych globalnych platform e-commerce

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które:

  • Proaktywnie podchodzą do zlecanych zadań, samodzielnie realizują powierzone im obowiązki i szybko podejmują trafne decyzje

  • Posiadają zdolności analityczne (praca z danymi) i organizacyjne (w tym umiejętność organizacji pracy własnej)

  • Patrzą procesowo na organizację i szukają nowych, lepszych rozwiązań, aby spełnić potrzeby Klientów

  • Mają co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami

  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających warunków, mają wysokie kompetencje interpersonalne, są asertywne, otwarte na wiedzę, nastawione na współpracę

  • Znają podstawowe zagadnienia dotyczące praw konsumenta i regulacji dopuszczenia towarów do obrotu

  • Mają doświadczenie w pracy z systemami CRM i sprawnie posługują się Excel’em

  • Posiadają wykształcenie wyższe i znają angielski na bardzo dobrym poziomie

    Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!