Business Unit Manager - Construction Market

  • Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za budowanie strategii handlowej dla kategorii budownictwo
  • Określisz plan handlowegy umocowany w całościowym trade planie dla rozwoju kategorii zgodnie z przyjętą strategią wertykala z określonymi celami GMV oraz REWE
  • Zidentyfikujesz oraz dokonasz wyboru obszarów wzrostu w ramach kategorii
  • Będziesz uczetniczyć w kontaktach z Klientem (negocjacje, prezentacje)
  • Weźmiesz odpowiedzialność za asortyment (głębokość, cena, oferta 1P,3P)
  • Będziesz analicować i optymalizować źródła trafficu
  • Zarządzisz realizacją planu handlowego definiując cele i działania dla zespołu sourcingu (3P i 1P) w zakresie pozyskiwania marek i merchantów oraz oferty produktowej
  • Będziesz planować i nadzorować realizację akcji komercyjnych w celu osiągnięcia celów handlowych kategorii
  • Odpowiesz za realizację założeń obszaru 1P (marża, wiekowanie, rotacja, wartość zapasu)
  • Będziesz prowadzić cotygodniowe statusy kategorii (cross – działowe)
  • Weźmiesz udział w planowaniu kampanii mediowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa w różnego typu szkoleniach organizowanych w firmie
  • 90% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z odpowiedzialnością za sprzedaż w danej kategorii
  • Znają rynek i kluczowych graczy kategorii budownictwo
  • Potrafią budować relacje z klientem oraz badać jego potrzeby
  •  Myślą analityczne i opierają się na danych
  • Znają specyfikę handlu on-line oraz rozwiązania wspierające sprzedaż
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową
  • Potrafią zaangażować innych do projektów

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia