Data Administrator

  • Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Opracujesz dane produktowe do katalogu na podstawie zgłoszeń złożonych przez Sprzedających

  • Współpracować będziesz z zespołem Obsługi Klienta w sprawach dotyczących weryfikacji poprawności danych produktowych

  • Zadbasz o jakość i spójność danych w wewnętrznej bazie produktowej

  • Zweryfikujesz jakość danych produktowych

  • Weźmiesz odpowiedzialność za analizę i optymalizację procesu

  • We współpracy z zespołami developerów, rozwiniesz narzędzia ETL służące do pracy z zewnętrznymi źródłami danych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół ETL to grupa osób, która każdego dnia ma bezpośredni wpływ na tworzenie katalogu produktów dla serwisu Allegro.pl

  • Działamy na wielkiej skali, tysiącach kategorii i produktów przekładających się na kilkaset tysięcy ofert

  • Mamy swój udział w budowaniu kanałów dystrybucji jak dropshipping i order for order

  • Stosujemy narzędzia takie jak: Excel, Power Query oraz ekosystem Atlassian

  • Współpracujemy z ekspertami z obszarów technologii i biznesu

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zwinną kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w e-commerce i/lub pracy z bazami danych

  • Posiadają wiedzę ekspercką na temat grup produktów i parametrów służących do ich opisu

  • Mają umiejętności analityczne i doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych oraz bardzo dobrą znajomość MS Excel

  • Potrafią pracować zgodnie z zasadami metodyk zwinnych

  • Poszukują rozwiązań dla jak największej automatyzacji procesu

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia