Data Analyst - Logistics Services

  • Warszawa, Kraków, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie informacji i przygotowywanie analiz biznesowo-operacyjnych

  • Będziesz analizować i monitorować bieżące zdarzenia biznesowe

  • Przygotujesz analizy dla skutków wdrożeń nowych rozwiązań i usług, zbudujesz wnioski i rekomendacje

  • Samodzielne opracujesz raporty oraz monitorować będziesz realizację KPI

  • Stworzysz i utrzymasz dokumentację analityczną

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu, który jest nastawiony na  innowacyjne i efektywne rozwiązania, w którym panuje otwartość na dyskusje i nowe koncepcje

  • Będziesz mieć bezpośredni udział w realizacji strategii Allegro dotyczącej obszaru dostaw

  • Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (Tableau, Druid, Presto), który pomoże Ci w formułowania wniosków na bazie analizowanych danych

  • Naszą misją jest aby kupujący na Allegro mieli poczucie, że oferujemy im absolutnie najlepsze i najprzyjaźniejsze rozwiązania

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy, a jednocześnie stabilność dojrzałej organizacji

  • Możliwość nauki na żywym organizmie o wielkiej skali i wpływ na rynek handlu w Polsce

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, z ekspozycją na zespół zarządzający i radę nadzorczą spółki

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają min. 3 lata doświadczeń w obszarze analiz, raportowania i współpracy z biznesem (wskazane w obszarze TSL)

  • Bardzo dobrze znają SQL i mają doświadczenie w przetwarzaniu dużej ilości danych

  • Posiadają znajomość Python/R oraz umiejętność budowania procesów ETL

  • (Mile widziana znajomość ekosystemu Hadoop, Spark'a)

  • Potrafią słuchać i  komunikują się w logiczny i ustrukturyzowany sposób

  • Mają umiejętność rozmowy na poziomie argumentów z osobami z poziomu decyzyjnego

  • Dotrzymują terminów

  • Znają angielski na poziomie komunikatywnym

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!