CEX Social Media Specialist

  • Poznań, Greater Poland Voivodeship, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zajmiesz się obsługą zgłoszeń związanych z Allegro w mediach społecznościowych (SM)
  • Będziesz współtworzyć wizerunek marki Allegro i realizować działania na pograniczu obsługi i PR
  • Zareagujesz i rozwiążesz sprawy z różnych obszarów serwisu
  • Zbudujesz z nami satysfakcję Klientów i Partnerów
  • Będziesz współpracować z różnymi zespołami i działami w organizacji

Dlaczego miałbyś z nami pracować:

  • Budujemy naprawdę fajne i unikatowe doświadczenie klienta z marką w Internecie
  • Dajemy możliwość realizowania i rozwijania ciekawych pomysłów
  • Odpowiadasz nie tylko za obsługę, ale za wizerunek marki w przestrzeni internetowej
  • Zbudujesz razem z nami najlepszy dział obsługi klienta do 2020 roku

Ze swojej strony oferujemy:

  • Przyjazną i życzliwą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Zaangażowanie, otwartość, wsparcie, olbrzymie doświadczenie zespołu
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Pracę z jedną z największych globalnych platform e-commerce

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Nie boją się upubliczniać swojego wizerunku w sieci jako konsultanta Allegro
  • Umieją dzielić się wiedzą, wyjaśniać skomplikowane zagadnienia, pisać po polsku jasne, zrozumiałe i bezbłędne komunikaty
  • Wiedzą czym jest odpowiedzialność za wizerunek marki
  • Mają w sobie dość cierpliwości i opanowania, aby na zaczepki – również  personalne – odpowiadać spokojnie i merytorycznie
  • Mają poczucie humoru na tyle wyważone, aby równocześnie część słuchaczy rozśmieszyć i żadnego z nich nie obrazić
  • Są gotowe do pracy zmianowej, również w weekendy i święta
  • Posiadają wiedzę i zainteresowanie mediami społecznościowymi i działaniami marek w sieci
Wyślij swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia