Junior Anti-fraud Specialist

  • Poznań, Greater Poland Voivodeship, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Posługując się narzędziami wewnętrznymi, będziesz monitorować bezpieczeństwo transakcji i bezpieczeństwo kont w serwisie Allegro

  • Wykryjesz potencjalne oszustwo, będziesz aktywnie zwiększać bezpieczeństwo zakupów w Allegro

  • Rozpatrzysz i przeanalizujesz zgłoszenia dotyczące naruszeń bezpieczeństwa na platformie

  • Będziesz współpracować z innymi zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny i wymierny wpływ na bezpieczeństwo transakcji i kont ponad 20 mln użytkowników Allegro

  • Trafisz do teamu, który pracuje na unikalnych narzędziach wewnętrznych i posiada wiedzę z obszaru bezpieczeństwa kont i transakcji w największym polskim serwisie e-commerce

  • Damy Ci możliwość projektowania i wdrażania nowych skutecznych rozwiązań antyfraudowych na naszej platformie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego, opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Doskonale radzą sobie z analizą danych, podejmując na ich podstawie szybkie i trafne decyzje

  • Mają wiedzę z zakresu bezpieczeństwa transakcji i technicznego funkcjonowania internetu

  • Posiadają doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane

  • Są odpowiedzialne i umieją pracować zespołowo

  • Są gotowe na pracę w systemie dwuzmianowym, również w weekendy i święta

    Wyślij swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia