Junior Category Merchandiser - Fashion Market

  • Poznań, Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz sprawować opiekę nad systemem sprzedażowym - do Twoich obowiązków będzie należało m.in. wprowadzanie do niego danych uzyskanych od partnerów i weryfikowanie ich poprawności

  • Zajmiesz się koordynacją publikacji ofert na platformie Allegro - będziesz kontrolować ich poprawność i terminowość

  • Weźmiesz odpowiedzialność za sprawdzanie poprawności tytułów aukcji oraz opisów produktów z kategorii Moda na podstawie danych oraz zdjęć z systemu sprzedażowego

  • Tworzyć będziesz opisy produktów z kategorii Moda oraz sprawdzisz poprawności opisów już istniejących

  • Nawiążesz relację ze sprzedającymi  i producentami z kategorii Moda, aby we współpracy z nimi tworzyć kompletny katalog produktów

  • Będziesz tłumaczyć treści dostarczone przez producentów z języka angielskiego na polski

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu ludzi którzy z entuzjazmem podchodzą do realizacji zadań, cenią współpracę w zespole  i interesują się modą.

  • Będziesz mieć realny wpływ na prezentację produktów w kategorii Moda, przyczyniając się do ciągłego podnoszenia jakości naszych ofert

  • Bezpośrednio zaangażujesz się w prowadzenie kluczowych projektów działu sprzedaży

  • Nawiążesz relację i będziesz współpracować z jednymi z największych graczy z rynku modowym

  • Wspierając zespół przyczynisz się do rozwoju kategorii Moda na Allegro, także w zakresie podaży produktów markowych

  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest e-commerce

  • Ponad 90% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów

  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Są osobami samodzielnymi, które nie boją się pracy pod presją czasu

  • Charakteryzują się cechami takimi jak sumienność i dokładność

  • Bardzo dobrze znają język angielski i potrafią dokonywać tłumaczeń

  • Mają “lekkie pióro” i dobrze czują się tworząc teksty w języku polskim

  • Znają narzędzia z pakietu MS Office oraz Google Suite

  • Cechują je umiejętność planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów

  • Interesują się modą i chciałyby rozwijać się w dziale sprzedaży Allegro

  • Mile widziane doświadczenie w wystawianiu ofert na Allegro

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia