Senior Asset Management Specialist

  • Poznań, Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zadbasz o budowanie i utrzymanie bazy informacji o posiadanych zasobach IT (sprzęt, licencje, kontrakty supportowe)

  • Zadbasz o odpowiednią inwentaryzację zasobów IT

  • Weźmiesz odpowiedzialność za wsparcie procesów zakupowych zasobów IT

  • Będziesz monitorować procesy związane ze zmianami w zasobach IT

  • Będziesz administrować informacjami nt. zasobów w celu dostarczanie aktualnej informacji o zasobach dostępnej w czasie rzeczywistym

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie domenami internetowymi znajdującymi się w portfelu allegro oraz za obsługę procesów takich jak nabywanie i zwalnianie domen

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie certyfikatami SSL wraz z obsługą procesów związanych z ich utrzymaniem.

  • Zadbasz o usprawnienie procesów i jakość obsługi klientów wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze Asset Management

  • Weźmiesz aktywny udział w licznych projektach mających na celu  dostosowanie rozwiązań do potrzeb i wymagań klientów wewnętrznych.

  • Udokumentujesz procesy związane z zarządzaniem zasobami IT i będziesz dbać o ich utrzymanie

  • Będziesz wspierać dział zakupów w obszarze zarządzania relacji z dostawcami zewnętrznymi

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz miał okazję do aktywnego uczestnictwa w automatyzacji i usprawnianiu procesów związanych z zarządzaniem aktywami, przez co będziesz mieć znaczny wpływ na środowisko pracy w Allegro

  • Posiadamy dwa niezależne Data Center, dziesiątki szaf rackowych sprzętu, kilka tysięcy serwerów, urządzeń sieciowych i innego hardware’u, które stanowią podstawę działania Allegro

  • Kilka tysięcy urządzeń BackOffice wspierających pracę w biurach

  • Zapewniamy infrastrukturę techniczną dla magazynów Allegro Retail wysyłających tysiące paczek miesięcznie

  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy

  • Preferujemy lekkie i dopasowane do potrzeb metody zarządzania. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i siłę napędową naszego rozwoju

  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w zarządzaniu zasobami IT min 3 lata na podobnym stanowisku

  • Mają doświadczenie w zakresie inwentaryzacji środków trwałych

  • Posiadają wiedzę z zakresu Asset Management oraz dobrych praktyk ITIL

  • Brały udział w budowie procesów związanych z zarządzaniem zasobami IT

  • Potrafią korzystać z Excela na poziomie średniozaawansowanym

  • Wykazują umiejętność analizowania problemów i proponowania ich rozwiązań

  • Rozumieją, jak integruje się współczesne systemy informatyczne

  • Znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia