Product Manager - Online Ticketing

  • Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć strategię rozwoju funkcjonalności platformy dedykowanej sprzedaży biletów online

  • Będziesz budować mapę rozwoju produktów software’owych wchodzących w skład platformy

  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności oraz rozwoju istniejących

  • Współpracując z zespołem programistów dostarczysz dla naszych klientów (użytkowników platformy i partnerów) innowacyjne rozwiązania rozszerzające funkcjonalność platformy

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania produktem opartym o nowoczesną platformę obsługującą dynamicznie rozwijający się segment rynku e-commerce

  • Twoje decyzje będą miały istotny wpływ na rozwój biznesu

  • Przed Tobą duże perspektywy rozwojowe związane z obejmowaną kluczową pozycją w dziale zarządzania i rozwoju produktu

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu produktem software’owym w obszarze e-commerce

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane, mają doświadczenie w budowie planów rozwoju produktów / roadmap

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Rozumieją potencjał i wyzwania wynikające z przetwarzania dużych ilości danych

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i kreatywnie szukają nowych rozwiązań oraz synergii z innymi obszarami

  • Cenią pragmatyzm oraz dobre praktyki tworzenia oprogramowania

  • Efektywnie współpracują z zespołami programistów, również zdalnymi, przy wykorzystaniu iteracyjnych metod prac

  • Są w stanie krytycznie oceniać pracę swoją i konkurencji i efektywnie proponować usprawnienia oraz wprowadzać nowe procesy

  • Podejmują wyzwania, nie boją się wzięcia pełnej odpowiedzialności za produkt i umieją bronić swoich decyzji przed wszystkimi interesariuszami

  • Znajomość środowiska .NET i zagadnienia produkcji oprogramowania w chmurze  będzie dla nas dużym plusem

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!