Stock Controller

  • Warszawa, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za optymalizację poziomu zapasów przy współpracy z zespołami handlowym i logistyki

  • Realizować będziesz zwroty towarów do dostawców

  • Przygotujesz raporty cykliczne i raporty ad hoc dotyczące poziomu zapasów i przepływów magazynowych

  • Odpowiesz za kontakty z dostawcami w celu uzgodnienia odbioru zwracanych towarów

  • Zadbasz o optymalizację procesu zwrotów do dostawców

  • Zweryfikujesz przepływy między magazynami oraz stany magazynowe (ich poziom i strukturę)

  • Dokonasz rozliczeń zwrotów do dostawców

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do zespołu ekspertów, który odpowiada za raportowanie i analizy z obszarów supply chain oraz e-tail

  • Poznasz procesy dotyczące e-tail i marketplace takie jak promocje, wyprzedaże, sourcing

  • Do pracy wykorzystywać będziesz zaawansowane narzędzia analityczne i planistyczne takie SAP, MS Dynamics oraz dedykowane rozwiązania wewnętrzne

  • Będziesz mieć wpływ na budowanie nowych i usprawnianie istniejących procesów związanych z przepływem towaru

  • Na co dzień współpracować będziesz z wieloma zespołami, m.in. technologii, handlowym, marketingu, logistyki dzięki czemu dogłębnie poznasz procesy biznesowe największej firmy e-commerce w Polsce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znają zasady funkcjonowania gospodarki magazynowej

  • Posługują się Excelem na poziomie zaawansowanym

  • Są sumienne i samodzielne

  • Znają podstawy SQLa (mile widziane)

Wyślij swoje CV i dołącz do Allegro!