Key Account Manager/ Specjalista ds. Sprzedaży B2B - eBilet.pl

  • Warszawa, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

W związku z ambitnymi planami rozwoju w nowej kategorii – bilety na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne – oraz łączeniem sił z eBilet Polska – liderem rynku sprzedaży online biletów w Polsce – Allegro szuka osoby, która wesprze strategiczny projekt rozwoju sprzedaży B2B kart podarunkowych i biletów i pomoże nam dotrzeć z bogatą ofertą do nowych klientów biznesowych oraz weźmie odpowiedzialność za wdrożenie i kompleksowe zarządzanie programem kart podarunkowych.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz budowanie długofalowych relacji z nimi

  • Weźmiesz odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii sprzedaży produktów z oferty eBilet.pl do klientow biznesowych

  • Do twoich obowiązków należeć będzie bieżąca obsługa sprzedaży B2B  w tym komunikacja z klientami oraz prowadzenie rozliczeń, raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań oraz analiza trendów rynkowych

  • Twoimi codziennymi zadaniami będą badanie potrzeb klientów,  przygotowywanie oraz przeprowadzanie prezentacji handlowych, spotkania biznesowe oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Będziesz mieć realny wpływ na wypracowywanie nowych funkcjonalności i rozwiązań programu kart podarunkowych odpowiadających aktualnym potrzebom rynkowym

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz pracować w szybko rozwijającej firmie oferującej startupową kulturę pracy, a jednocześnie stabilność i dojrzałość organizacji. Będziesz mieć również dostęp do najlepszych praktyk i wiedzy zgromadzonej w Allegro

  • Dzięki kontaktom z promotorami i organizatorami koncertów i innych wydarzeń poznasz biznes dystrybucji biletów

Ze swojej strony oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym i samodzielnym stanowisku, w kreatywnym zespole

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę w eBilet Polska Sp. z o.o.

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity w postaci biletów na wydarzenia kulturalne, rozrywkowe i sportowe z oferty eBilet.pl :-)

  • Atrakcyjną lokalizacja biura (PGE Narodowy)

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają m.in 2 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z obszarów benefitów i programów motywacyjnych dla pracowników lub klientów (np. karnety sportowe, vouchery na wydarzenia kulturalne, karty przedpłacone)

  • Mogą się pochwalić sukcesami z zakresu  prowadzeniu negocjacji handlowych

  • Potrafią dotrzeć do osób decyzyjnych, są skuteczne w swoich działaniach oraz skoncentrowane na budowaniu długofalowych relacji z klientem

  • Potrafią rozpoznać potrzeby klienta oraz przygotować prezentację handlowa i ją zaprezentowac

  • Znają rynek i kluczowych graczy w danej kategorii

  • Myślą analityczne i opierają się na danych

  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową

  • Znają język angielski  na poziomie komunikatywnym

  • Posiadają prawo jazdy kat. B

  • Atutami będą zainteresowanie muzyką, kulturą i rozrywką

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!