Business Development Partner - Automotive Market

  • Warszawa, Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych (marki, dystrybutorzy, hurtownie, sklepy, dealerzy)
  • Będziesz współpracować z największymi i najciekawszymi graczami na rynku w obszarze motoryzacji
  • Odpowiesz za zwiększanie ilości aktywnych ogłoszeń w serwisie oraz pozyskiwanie nowych unikalnych produktów
  • Będziesz analizować i monitorować rynek oraz aktywność klientów strategicznych
  • Poprowadzisz proces skutecznego wdrożenia partnerów na platformę
  • Weźmiesz odpowiedzialność za sprzedaż rozwiązań reklamowych online

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyskasz wpływ na wszystkie projekty kreujące politykę biznesu Automotive
  • Czeka Cię współpraca z największymi markami i dystrybutorami na rynku przy tworzeniu dla nich innowacyjnych rozwiązań
  • Dołączysz do grona doświadczonego zespołu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i dobrymi praktykami
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Wspieramy sprzedaż ponad miliona przedmiotów każdego dnia
  • Dla blisko 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Tworzymy nowe jutro dla branży motoryzacyjnej łącząc najlepsze cechy offline i online

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Możliwość kreowania czegoś nowego co będzie miało wpływ na całe Allegro
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i pozyskiwaniem nowych klientów
  • Posiadają doświadczenia w branży motoryzacyjnej co będzie dodatkowym atutem
  • Negocjacje nie mają przed nimi tajemnic
  • Potrafią analizować potrzeby klienta i budować relacje z klientem na szczeblu kadry zarządzającej
  • Znają rynek i głównych graczy z kategorii Motoryzacja
  • Są nastawione na współpracę i realizację celów
  • Potrafią zaangażować innych do projektów
  • Świetnie organizują swoją pracę

Wyślij nam swoje CV I dołącz do Allegro!