Junior Finance Specialist

  • Poznań, pl
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dział należności i windykacji poszukuje studenta/studentki na stanowisko Junior Finance Specialist

Na czym będzie polegała Twoja praca:

  • Zajmiesz się przygotowywaniem dokumentów takich jak odpowiedzi na pisma komornicze, noty obciążeniowe itp.
  • Odpowiesz za wystawianie faktur, korekt i not
  • Pomożesz w uzgodnieniu sprzedaży związanej z zamknięciem miesiąca
  • Będziesz koordynować procesy kontaktować się z zespołem Obsługi Klienta oraz innymi pracownikami
  • Będziesz miał/a dostęp do narzędzi systemowych, na których codziennie pracujemy (m.in. DAX i SAP)

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Pogłębisz swoją wiedzę dotyczącą finansów i zobaczysz z jakimi wyzwaniami wiąże się praca nad tak dużą platformą jaką jest Allegro od strony finansowej
  • Będziesz pracował/a w małym, zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Pomożemy Ci rozwijać Twoją kreatywność i pomysłowość

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Pracę na podstawie umowy zlecenie

Poszukujemy osób, które:

  • Mają podstawową wiedzę o zagadnieniach związanych ze sprzedażą: fiskalizacją, wystawianiem dokumentów sprzedażowych
  • Mieli lub mają doświadczenie w sprzedaży/zakupach na Allegro
  • Posiadają łatwość wypowiadania się w formie pisemnej
  • Mają optymistyczne podejście i lubią pracować z ludźmi
  • Szybko podejmują decyzję
  • Są otwarci, kontaktowi, szybko się uczą
  • Znają narzędzia pakietu MS Office (Excel, Word)

Filmy do obejrzenia