CEX Process Management Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz realizować projekty optymalizacyjne z konkretnymi celami biznesowymi
  • Zaprojektujesz procesy i poprowadzisz działania optymalizacyjne dla poszczególnych jednostek, w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych
  • Poprowadzisz spotkania, warsztaty, szkolenia z tematyki związanej z optymalizacją procesów i zarządzaniem procesowym
  • Zajmiesz się administrowaniem repozytorium procesów (publikowanie i monitorowanie aktualizacji map)
  • We współpracy z innymi działami Allegro i zespołami CEX będziesz szukać optymalnych rozwiązań, żeby zwiększać satysfakcję kupujących i sprzedających na Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań- Twoja praca pomoże nam, aby te rozwiązania efektywnie wcielać w życie
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce jak i na całym świecie
  • Chcemy mieć najlepsze Customer Experience do 2020 roku, a Twoja praca bardzo się przyczyni do osiągnięcia tego celu
  • Możesz skorzystać z lekcji języka angielskiego, które są  prowadzone w naszym biurze przez profesjonalnych lektorów
  • Stawiamy na wygodę, więc przychodząc do nas możesz porzucić szpilki, krawaty i koszule

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają min. 2-letnie doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów
  • Mają praktyczną znajomość metodyki i narzędzi LEAN (SIX Sigma będzie dodatkowym atutem)
  • Potrafią przeprowadzać bieżącą analizę procesów, definiować luki, a także przygotować rekomendacje działań naprawczych
  • Mają zdolności analityczne i organizacyjne
  • Są kreatywne w wypracowywaniu rozwiązań we współpracy z osobami operacyjnymi
  • Lubią wyzwania i są otwarte na nowe inicjatywy, projekty czy zadania
  • Zarażają innych pozytywnością, cechuje je łatwość komunikacji i umiejętność współpracy w zespole
  • Znają język angielski na poziomie B2/C1

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia