Junior CEX Back Office Specialist

  • Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz obsługiwać problemy techniczne zgłaszane przez Klientów i Partnerów (diagnozowanie i raportowanie incydentów, monitorowanie procesu naprawy)
  • Wesprzesz operacyjnie zespoły frontline obsługujące Klientów i Partnerów realizując zadania wymagające skrupulatności i cierpliwości
  • Będziesz współpracować z zespołami technologii i biznesu oraz zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • Pomożesz wdrożyć i przetestować nowe rozwiązania technologiczne
  • Będziesz efektywnie informować Zespoły CEX o pracach nad zmianami w serwisie Allegro
  • Będziesz współpracować z Liderami obszarów w celu realizacji strategii Customer Experience

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • BackOffice CEX  to zespół składający się z 8 specjalistów, na co dzień współpracujących z przedstawicielami wielu zespołów bezpośrednio obsługujących Klientów i Partnerów  oraz z zespołami Technicznymi
  • Realizujemy zadania operacyjne wspierające dział CEX oraz uczestniczymy w wielu projektach Allegro
  • Dajemy szerokie możliwości rozwoju zarówno poprzez inspirujące zadania, jak również szkolenia wewnętrzne czy zewnętrzne
  • Cenimy twórcze pomysły i nie boimy się eksperymentować
  • Mamy w zespole różne kompetencje - dzielimy się wiedzą i wzajemnie sobie pomagamy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają wyższe wykształcenie
  • Mają umiejętność budowania i przekazywania wniosków oraz rekomendacji na podstawie analizy danych
  • Posiadają szeroką wiedzę na temat Allegro jako Kupujący lub Sprzedający
  • Cechują się analitycznym myśleniem i umiejętnością znajdowania nieszablonowych rozwiązań
  • Dobrze sobie radzą z rozwiązywaniem technicznych problemów i odnajdują się w pracy na różnych narzędziach systemowych
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Działają proaktywnie

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!

Filmy do obejrzenia