Content Development Specialist - Books & Media Market

  • Warszawa, Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za wykorzystanie wewnętrznych kanałów komunikacji w ramach kategorii Kultura i Rozrywka
  • Będziesz odpowiadać za tworzenie i implementację komunikacji trade marketingowej dla kategorii
  • Zorganizujesz plan wydawniczy kategorii i zajmiesz się jego egzekucją
  • Zaangażujesz się w budowę stron kategorialnych i tworzenie contentu dedykowanego swojej kategorii oraz zorientowanego na komunikację prokliencką
  • Wesprzesz koncepcyjnie, produkcyjnie i marketingowo kluczowe kampanie
  • Będziesz prowadzić mailing dla kategorii Kultura i Rozrywka
  • Zaangażujesz się w śledzenie kategorialnych trendów, aktualnie wyszukiwanych haseł oraz obserwowanie nowych rozwiązań contentowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ za prezentację kategorii Kultura i rozrywka w ramach wewnętrznych działań promocyjnych
  • Dołączysz do nowo utworzonego zespołu, w którym dynamicznie rozwijamy się wyprzedzając trendy rynkowe
  • Będziesz współpracować z wieloma ekspertami z różnych działów z możliwością uczenia się od najlepszych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu contentu lub komunikacji online
  • Z łatwością korzystają z programów i technologii
  • Wykazują umiejętności analityczne i opierają się na danych