Junior Sales Engineer

  • Full-time

Company Description

Společnost BEUMER Group Czech Republic a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot, sídlící v Ústí nad Labem.

Job Description

Máte zájem o techniku? Jste pokročilý ve znalosti angličtiny? Spolehlivý? Se zájmem o nabytí nových zkušeností? Rád se učíte a příležitostně Vám nevadí služební cesta do zahraničí?

Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava a kalkulace nabídek projektů, časového harmonogramu
  • příprava a kreslení technologických schémat a celkových dispozic při tvorbě technického řešení
  • spolupráce s oddělením nákupu při zajištění subdodávek v rámci přípravy nabídek
  • komunikace se zákazníkem, subdodavateli v průběhu přípravy nabídky projektu

NABÍZÍME:

  • zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
  • možnost kariérního růstu
  • využití teoretických znalostí a jejich implementaci v praxi
  • flexibilní pracovní doba
  • služební notebook a mobilní telefon i pro soukromé použití
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 13. plat za prokazatelné výsledky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce
  • vzdělávání a školení

Qualifications

POŽADUJEME:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • aktivní znalost práce v AutoCAD podmínkou (3D výhodou)
  • schopnost čtení strojní výkresové dokumentace
  • pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyky výhodou
  • předchozí praxe v průmyslu výhodou
  • zájem pracovat převážně na mezinárodních projektech
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, logické uvažování, aktivní ochotu učit se
  • schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu
  • znalost nástrojů projektového řízení MS Project a SAP výhodou
  • základní orientace v technických normách
  • řidičský průkaz sk. B
Privacy Policy