Mechanik

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • dokonywanie konserwacji i remontów maszyn wg ustalonych procedur
  • usuwanie awarii maszyn produkcyjnych i infrastruktury na terenie zakładu
  • codzienny przegląd maszyn - sprawdzanie stanu maszyn i urządzeń
  • wykrywanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii urządzeń,
  • rozwiązywanie problemów na liniach produkcyjnych
  • dbanie o należyty stan i czystość powierzonych narzędzi
  • raportowanie przełożonemu o wszelkich niezgodnościach i problemach
  • realizacja planu produkcji zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy oraz na terenie zakładu

Kwalifikacje

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • umiejętność diagnozowania i naprawiania usterek
  • zamiłowanie do majsterkowania
  • umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz itp.)
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym (4-brygadówka)

Dodatkowe informacje

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
• premie i 13-naste wynagrodzenie
• prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
• możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie
• dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
• dostęp do platformy e-learningowej nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
• bogaty pakiet socjaln