STAŻYSTA DO DZIAŁU BHP

  • Staż

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • sporządzenie projektów dokumentów z obszaru ochrony środowiska,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • digitalizacja dokumentacji tradycyjnej,
  • pomoc przy współpracy z dostawcami usług z zakresu ochrony środowiska,
  • pomoc we współpracy z podmiotami auditującymi i organami kontroli,
  • aktywne podnoszenie swoich kompetencji zawodowych poprzez poznawanie specyfiki pracy w dziale BHP.

    Kwalifikacje

    • jesteś studentem studiów zaocznych lub absolwentem studiów związanych z ochroną środowiska,  lub jesteś absolwentem szkoły średniej i wykazujesz zainteresowanie,
    • w obszarze ochrony środowiska oraz zasad BHP,
    • jesteś gotów podjąć wyzwanie i przekonać się jak wiele korzyści daje staż w dużej firmie,
    • znasz pakiet MS Office,
    • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem.

      Dodatkowe informacje

      Oferujemy:

      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
      • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • pracę w środowisku specjalistów, którzy pomogą Ci zdobyć praktykę w zawodzie,
      • praca w godzinach od 7:00 do 15:00.