Szlifierz

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną, instrukcjami przełożonego oraz obowiązującymi przepisami
  • Realizacja procesu naprawy i przygotowania form i maszyn do produkcji części zamiennych i odpowiednie ich dokumentowanie
  • Właściwa eksploatacja maszyn i urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem
  • Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż., obowiązujących procedur i instrukcji z zakresu ZSZJiŚ
  • Właściwe prowadzenie procesów naprawczych tj. konserwacji, napraw i regeneracji narzędzi
  • Informowanie przełożonego o niezgodnościach w realizowanych procesach

    Kwalifikacje

    • Posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – obróbka skrawaniem lub pokrewne
    • Znasz rysunek techniczny oraz posiadasz umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
    • Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych; obrabiarek do obróbki skrawaniem; doświadczenie pracy w narzędziowni przy wykonywaniu form do przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • Posiadasz umiejętność pracy w zespole. Wymagana jest też: rzetelność, zaangażowanie, dyspozycyjność i dobra organizacja miejsca pracy.
    • Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania obrabiarek CNC oraz znajomość budowy obrabiarek i innych maszyn

      Dodatkowe informacje

      Oferujemy:

      • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
      • rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta);
      • dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
      • poznanie międzynarodowych standardów współpracy i zarządzania
      • szansę na rozwój w obszarze jakości;
      • owocowe poniedziałki 😊