Operator produkcji

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zakres obowiązków
 • Kontrolowanie procesu produkcyjnego
 • Dokonywanie odczytów z systemów pomiarowych na linii produkcyjnej
 • Lokalizowanie i informowanie o awarii
 • Uzupełnianie zapisów w dokumentacji produkcyjnej
 • Przygotowanie stanowiska pracy oraz dbanie o czystość

Kwalifikacje

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
 • Zdolności manualne, umiejętność pracy z wykorzystaniem małych elementów
 • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
 • Zainteresowanie technologią maszyn
 • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi - będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
 • Premie produkcyjną
 •  Świadczenia ZFŚS ( wczasy pod gruszą| paczki dla dzieci| imprezy firmowe| świadczenia na święta )
 • Prywatną opiekę medyczną TU Zdrowie dla pracowników i rodzin
 • Ubezpieczenie na życie
 • Dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
 • Premie za polecenie kandydata do pracy 500,00 zł (zg. z regulaminem poleceń dostępnym w siedzibie firmy)
 • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
 • Owocowe poniedziałki :)