Inżynier jakości ds. współpracy z dostawcami / inżynier ds. dostawców.

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie rocznego planu audytów dostawców i ich terminowa realizacja.
  • Opracowywanie planów rozwoju dla dostawców.
  • Kwalifikowanie nowych dostawców.
  • Bieżąca współpraca z dostawcami surowców.
  • Zatwierdzanie specyfikacji od dostawców.
  • Analiza reklamacji do dostawców oraz nadzorowanie CAPA.
  • Opracowywanie metod kontroli surowca na wejściu.

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (praca w środowisku międzynarodowym) – warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku pracy jako Inżynier ds. dostawców lub jako Specjalista ds. dostawców.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Obsługa pakietu Microsoft Office (Excell – warunek konieczny)
  • Gotowość do  wyjazdów służbowych
  • Systematyczność, samodzielność i kreatywność.
  • Mile widziane:
    • Obsługa systemu SAP; znajomość FMEA, CP, MSA, SPC; lean manufacturing.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
 • Premie produkcyjną
 •  Świadczenia ZFŚS ( wczasy pod gruszą| paczki dla dzieci| imprezy firmowe| świadczenia na święta )
 • Prywatną opiekę medyczną TU Zdrowie dla pracowników i rodzin
 • Ubezpieczenie na życie
 • Dofinansowanie do stołówki przyzakładowej
 • Premie za polecenie kandydata do pracy 500,00 zł (zg. z regulaminem poleceń dostępnym w siedzibie firmy)
 • Dostęp do platformy e-learningowej do nauki j. angielskiego i j. niemieckiego
 • Owocowe poniedziałki :)