Koordynator / Inżynier ds. Projektów

  • Pełny etat

Opis firmy

Gerresheimer Bolesławiec S.A. jest członkiem międzynarodowej grupy Gerresheimer specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości opakowań i systemów aplikacji dla farmacji oraz opakowań dla przemysłu kosmetycznego. Na terenie Polski jesteśmy największym i najbardziej wszechstronnym producentem w obrębie swojej branży

Opis stanowiska

Profil Kandydata:

Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze jakości/ projektów, najlepiej w międzynarodowym środowisku, która ukończyła studia na kierunku technicznym. Idealny Kandydat to osoba z wysokim poziomem odpowiedzialności i samodzielności za powierzone zadania, proaktywna, wchodząca z inicjatywą, dążąca do stałego ulepszania istniejących procesów w obszarze jakości, posługującą się biegle językiem angielskim. Ponadto potrafiąca prowadzić projekty i z sukcesem wdrażać w codzienne procesy usprawnienia istniejących rozwiązań.

Kwalifikacje

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych projektów produktowych, koordynowanie procesu, monitorowanie poszczególnych etapów nadzór nad dokumentacją projektową oraz wdrażanie zmian.
  • Tworzenie harmonogram projektu wraz z określeniem wymaganych zasobów.
  • Współpraca z wieloma działami firmy, w celu sprawnej realizacji prac nad projektem (np. inżynierowie procesu, inżynierowie jakości, utrzymanie ruchu)
  • Raportowanie statusów otwartych i wdrożonych projektów.
  • Komunikowanie się z klientem oraz działami sprzedaży w języku angielskim.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach